سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چابهار:
افزایش ۲۵ درصدی مصرف بنزین در ایام تعطیلات نوروزی
 
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چابهار گفت: مصرف بنزین در شانزده روز تعطیلات نوروز ۹۸ ، ۲۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.
به گزارش عصرهامون، سید باقر نورالدینی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران از افزایش مصرف بنزین در تعطیلات نوروز خبر داد و اظهار کرد: در ۱۶ روز ابتدایی سال ۹۸ مقدار ۳۱ میلیون ۳۶۵ هزار لیتر بنزین در منطقه توزیع شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که مقدار مصرف ۲۵ میلیون و ۸۸ هزار لیتر بوده افزایش ۲۵ درصدی را نشان میدهد.

وی افزود: وضعیت مناسب آب و هوایی و جاذبه های منحصر به فرد گردشگری بندر چابهار و سواحل، باعث افزایش و رشد چشمگیر سفرهای نوروزی به منطقه و دلیل اصلی این افزایش مصرف بوده است.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چابهار بیان کرد: به یاری پروردگار و با جدیت و تلاش همکاران ، برنامه ریزی های مدون و منسجم، تشکیل چندین ساعت جلسه کاربردی ونیز برقراری گلگشت ها و بازدیدهای مستمر از ۴۷ باب جایگاه منطقه، ضمن ارائه رهنمودهای لازم به متصدیان مجاری عرضه به منظور ارتقاء سرویس دهی مطلوب با فراهم کردن محیطی مناسب برای مراجعین و مسافراین نوروزی، شرایط میزبانی مناسب و مطلوبی برای هموطنان عزیز فراهم شد.

وی با اشاره به اینکه کارت آزاد سوخت نیز با توجه به شرایط خاص منطقه یکی از دغدغه های اصلی برای خدمت رسانی به مردم و مسافران بود گفت: طی بررسی های کارشناسی انجام شده جمعا و به تناسب ترافیک موجود در جایگاهها تعداد ۱۵۲ کارت آزاد سوخت در اختیار تمامی جایگاههای منطقه قرار گرفت.

نورالدینی با اشاره به حجم وسیع خدمات ارائه شده به مردم و مسافران در ایام نوروز ۹۸، نظم و انظباط کاری، پایبندی به اصول اخلاقی و ارزشی، صداقت و درستکاری در سایه اجرای قوانین و مقررات جاری شرکت را جزء اصول مهم مدیریتی و اخلاقی خود دانست و خاطرنشان کرد: اولویت و ساختار اصلی برنامه های شرکت بر پایه ارائه خدمات مناسب به مردم و شهروندان استوار است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۷۲۱


ارسال