دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰
جانشین انتظامی سیستان وبلوچستان خبر داد:
پایان 17سال زندگی مخفیانه قاتل فراری
 
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری قاتل فراری پس از 17 سال زندگی مخفیانه خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر گفت: پیرو قتل مسلحانه جوانی 19ساله در فروردین ماه سال 1381در شهرستان زابل موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
 
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد قاتل پس از ارتکاب جرم از استان خارج و به محل نامعلومی گریخته و هیچ گونه خبری از وی در دست نیست.
 
طاهری بیان کرد: با بازخوانی مجدد پرونده و دعوت از شاکیان، پرونده به جریان افتاد و کارآگاهان تحقیقات جامعی را در خصوص ابعاد جرم و شناسایی قاتل آغاز کردند.
 
وی ادامه داد: با استفاده از اقدامات فنی و تخصصی و بهره گیری از فناوری های نوین پلیسی مأموران توانستند قاتل را در شهرستان دلیجان استان مرکزی شناسایی کنند و تحت کنترل نامحسوس قرار دهند.
 
این مقام انتظامی ادامه داد: در این تحقیقات مشخص شد قاتل نام و نام خانوادگی خود را تغییر داده  و در یکی از شهرک های صنعتی شهرستان دلیجان مشغول به کار شده است که با شناسایی مخفیگاه متهم بلافاصله تیمی از مأموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان با اخذ نیابت قضائی به شهرستان دلیجان اعزام شده و متهم را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
 
طاهری گفت: متهم که 36 سال سن دارد در بازجویی های اولیه منکر هرگونه ارتکاب جرم شد اما در مواجهه با اسناد و مستندات پلیسی به ناچار به قتل اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و سپس روانه زندان شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۷۸۱


ارسال