پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ,22 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
مشارکت و سرمایه گذاری عمانی ها در شیلات منطقه آزاد چابهار
 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه تجارت منطقه آزاد چابهار از سرمایه گذاری عمانی ها برای استفاده از طرح های شیلاتی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، فرزین حقدل در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: با تاکید بر تکنولوژی به کار رفته در شهرک شیلات منطقه آزاد چابهار، وزارت کشاورزی و شیلات عمان برای سرمایه گذاری در طرح های شیلات این منطقه اعلام مشارکت و سرمایه گذاری کردند.
 
وی با اشاره به سفر قائم مقام وزیر کشاورزی و شیلات عمان به همراه برخی از معاونین به منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار افزود: ایشان با تاکید بر تکنولوژی استفاده شده در شهرک صنعتی شیلات چابهار سرمایه گذاری خود را در این صنعت اعلام کردند.
 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه تجارت منطقه آزاد چابهار ادامه داد: پیشرفت های زیر ساخت صنعت شیلات چابهار منجر شده تا کشور عمان سرمایه خود را به شهرک صنعتی شیلات ما آورده چراکه نزدیک به چند دهه است عمان از لحاظ پرورش ماهی و تولید کنسرو نتوانسته از دانش و تکنولوژی به لحاظ تجربه استفاده کند.
 
وی با اشاره به پیشرفت تکنولوژی صنعت شیلات در چابهار تاکید کرد: کشورما در صنعت شیلات آزمون و خطاهای خود را انجام داده و هم اکنون می تواند تکنولوژی لجستیک خود را به سایر کشورها عرضه کند.
 
حقدل در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای آتی موافقت نامه های اجرایی این سرمایه گذاری و مشارکت را در منطقه آزاد تجاری چابهار شاهد خواهیم بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۷۹۶


ارسال