دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ,14 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
رئیس سازمان جهاد کشاورزی:
سیستان وبلوچستان ظرفیت مناسبی برای توسعه دامپروری دارد/ ارتقای امنیت مهمترین راه افزایش تولید است
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: این استان شرایط مناسبی برای افزایش تولیدات در بخش کشاورزی خصوصا در زمینه دامپروری وتولیدات گلخانه‌ای دارد.
به گزارش عصرهامون، اولین نشست شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی صبح امروز با هدف تعیین سیاست ها، برنامه ها و خط مشی در سال جدید برگزار شد.

حیدر زورقی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در این نشست اظهار کرد: تبیین گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب و شعار سال که تحقق رونق تولید است وظیفه سنگینی برعهده بخش کشاورزی نهاده است که باید همگان در رسیدن به این اهداف تلاش کنیم.

وی بیان کرد: بارش رحمت الهی و ورود آب به منطقه سیستان شرایطی ممتاز برای بخش کشاورزی فراهم آورده تا متعهدانه در راستای رونق تولید برنامه ریزی کنیم و این مهم، زمانی به نتیجه خواهد رسید که همدلی و هماهنگی در همه زیر بخش های کشاورزی استان ایجاد شود.

به گفته این مسئول، افزایش و رونق تولید نیاز به سرمایه‌گذاری و سرمایه گذار دارد که برای جلب سرمایه باید موضوع سرمایه تسهیل گری در امور را دنبال کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در ادامه مهمترین راه ارتقای امنیت را افزایش تولید دانست و ادامه داد: سیستان وبلوچستان شرایط مناسبی برای افزایش تولیدات در بخش کشاورزی خصوصا در زمینه دامپروری وتولیدات گلخانه‌ای دارد.

وی تاکید کرد: رفع موانع تولید وظيفه ذاتی ما است وبه پشتوانه همکاری بخشی به معنی واقعی به افزایش و رونق تولید خواهیم رسیدو

زورقی ادامه داد: شرایطی که تحریم ها به کشور تحمیل کرده مسئولیت همه ما را بیش از پیش کرده تا با تولید بیشتر، نیازهای اساسی جامعه را تامین و رضایتمندی و امیدواری را به مردم هدیه کنیم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۳۴


ارسال