شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ,24 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷
معاون استاندار و سرپرست فرماندار ویژه شهرستان چابهار:
طرح ارتقاء دانشگاه دریانوردی چابهار به دانشگاه ملی دریانوردی با جدیت باید پیگیری شود
 
معاون استاندار و سرپرست فرماندار ویژه شهرستان چابهار گفت: طرح ارتقاء دانشگاه دریانوردی چابهار با توجه به ظرفیت های علمی و تخصصی به دانشگاه ملی دریانوردی با جدیت باید پیگیری شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، رحمدل بامری در نشست هم اندیشی که با حضور رییس، اعضای هیات رییسه دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار و مسئولان شهرستان در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزارشد اظهار کرد: امروز شاهد هستیم با گذشت بیش از دو سال از دوره مدیریتی دکتر نصیری به عنوان رییس تخصصی ترین دانشگاه دریایی کشور، این دانشگاه که در گذشته به خوبی نتوانسته بود از ظرفیت های علمی و تخصصی خود در ابعاد ملی استفاده کند امروز به جایگاه اصلی خود با تلاش شبانه روزی مدیریت دانشگاه دست یافته است.

وی تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان، بسیار خوشحال هستیم این دانشگاه پیشرفت های چشمگیری را شاهد بودیم.

سرپرست فرماندار ویژه شهرستان چابهار با بیان اینکه امروز با تلاش ها و پیگیری های خستگی ناپذیر ریاست دانشگاه در دست یابی به جایگاه والای خود در بین ارگان های دریایی کشور، می طلبد دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار به دانشگاه ملی دریانوردی کشور ارتقاء یابد تا ایران اسلامی از توانمندی های تخصصی این دانشگاه با توجه به تحریم های گسترده به بهترین نحو ممکن برخوردار شود تا بتوانیم علاوه بر بی اثر کردن ابعاد تحریم ها، تخصص های دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را نیز به کشورهای منطقه صادر کنیم.

وی در ادامه نشست هم اندیشی مسئولان شهرستان در جمع رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار تصریح کرد: پیشرفت ها و توسعه هدفمند دانشگاه در حوزه های عمرانی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی را به حق می توان نتیجه مدیریت جهادی رییس دانشگاه و تیم همراهش، عنوان کرد که اگر این روحیه و تلاش جهادی نبود ما امروز نمی توانستیم شاهد این سطح نوین موفقیت دانشگاه در بین دانشگاه های تراز اول کشور باشیم.

بامری خاطر نشان کرد: ما با همه توان از اقدامات ارزنده و جهادی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار حمایت و در جهت ارتقاء به دانشگاه ملی دریانوردی که یک خواسته بحق نیز هست از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی گفت: این دانشگاه تخصصی با ارتقاء به دانشگاه ملی دریانوردی می تواند به عنوان گره گشای بسیاری از مشکلات کشور در زمینه صنعت استراتژیک دریایی اقدامات چشمگیری را با توجه به توان تخصصی خود صورت دهد.

رییس دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار در ادامه با ارائه گزارش عملکرد دانشگاه در زمینه های عمرانی، ورزشی، فرهنگی و دانشجویی، فضای سبز و محوطه سازی گفت: با تلاش مدیران، دانشگاه توانسته ایم در بسیاری از ابعاد کارهایی را انجام دهد که بالاتر از دانشگاههای تراز اول کشور باشد.

محمود نصیری خاطر نشان کرد: در سال 97 با تلاش های معاونین دانشگاه توانستیم در زمینه های پژوهشی،  فرهنگی و دانشجویی مقام های برتر را در بین دانشگاههای کشور را کسب کنیم که به طور حتم در سال جاری نیز شاهد کسب موفقیت های بیشتری از دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار خواهیم بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۴۹


ارسال