شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ,24 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
به‌مناسبت روز جهانی زمین پاک؛
سواحل مکران از زباله و پسماندهای خشک پاکسازی شد
 
رئیس اداره محیط زیست چابهار گفت: همزمان با ۲ اردیبهشت (۲۲آوریل) "روزجهانی زمین پاک" در هفت ایستگاه، سواحل شهرستان های چابهار و کنارک پاکسازی شد.
به گزارش عصرهامون، اشرفعلی حسینی در حاشیه پاکسازی سواحل مکران در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: پاکسازی امتداد سواحل مکران با همکاری سازمان منطقه آزاد چابهار، اداره محیط زیست چابهار و مشارکت دهیاری های بنادر گردشگری - صیادی شهرستان های چابهار و کنارک انجام شد.
 
وی با گرامیداشت روز زمین پاک، بر توجه به جلوگیری از آلودگی‌ها در اراضی و سواحل تاکید کرد و گفت: این اقدام در راستای گسترش فرهنگ زیست محیطی و قدردانی از مواهب الهی صورت گرفت.

رئیس اداره محیط زیست چابهار ادامه داد: در این همایش سواحل مکران از روستای گردشگری درک در شهرستان کنارک تا بندر صیادی گواتر در شهرستان چابهار به طول ۳۰۰ کیلومتر پاکسازی شد.

وی گفت: در این همایش شهروندان و دوستداران طبیعت و محیط زیست شهرستان های چابهار و کنارک با هدف پاکیزگی هر چه بیشتر طبیعت و احترام به زمینی که زیستگاه انسان‌هاست به پاکسازی سواحل پرداختند.

حسینی خاطرنشان کرد: کار پاکسازی در هفت ایستگاه درک، کنارک، تیس، پارک بهاران چابهار (دریابزرگ)، رمین، بریس و گواتر انجام شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۵۱


ارسال