يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
احداث بلوار شهید کلانتری بندر چابهار برای سهولت در رفت و آمد حاشیه نشینان
 
شهردار بندر چابهار از آغاز مطالعات درخصوص احداث کمربندی شهید کلانتری و تبدیل آن به بلوار شهید کلانتری برای دسترسی راحتتر شهروندان جدگال آباد و سید آباد خبر داد.
به گزارش عصرهامون، یونس حقانی در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: پاکسازی محلات سید آباد و جدگال آباد، آسفالت خیابان رسالت که از خواسته های مهم مردم این محلات می باشد در حال حاضر در دستور کار ما قرار دارد.
 
وی با اشاره به نیازهای مردم حاشیه نشین افزود: آسفالت بخش های وسیعی از پیاده روهای محله جدگال آباد در دستور کار فوری قرار گرفت همچنیم جدول کاری و آسفالت انتهای بلوار توحید منتهی به میدان شهید رجایی که در حال انجام است سریع تر به بهره برداری می رسد.
 
شهردار چابهار ادامه داد: تکمیل هر چه سریعتر دیوار گورستان واقع در انتهای بلوار توحید، اعلام آمادگی شهرداری درخصوص دادن مجوز حفاری به اداره آب و فاضلاب که بخش عظیمی از مشکلات مربوط به آب شرب اهالی آن منطقه را رفع میکند من جمله امورات در دست پیگیری می باشد.
 
وی با بیان اینکه معاونت خدمات شهر و معاونت عمرانی شهرداری بندر چابهار به مدت ۱۰ روز کلیه امکانات برای پاکسازی عمومی محلات از زباله های پخش شده را بر عهده گرفته اند تاکید کرد: آسفالت و لکه گیری و مرمت معابر به صورت فوری در حال انجام می باشد.
 
وی در پایان از حضور میدانی خویش در سطح محله و معابر و زمین چمن مصنوعی جدگال آباد و سید آباد خبر داد تا مشکلات موجود را برای رفع هرچه بهتر آنها بررسی کرده باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۸۰


ارسال