يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵
تشکیل پایگاه بسیج دریایی در کنارک نماد عظمت و شکوه پیکره بسیج
 
فرمانده بسیج دریایی کشور تشکیل بسیج دریایی در کنارک را نماد اقتدار و عظمت ملت ایران در مقابل جهانیان دانست.
بهگزارش عصرهامون، ناوسالار علی علی نژاد در حاشیه گردهمایی بسیج دریایی شهرستان کنارک در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: رفع مشکلات جامعه صیادی، تعیین قیمت مناسب قیمت، تسریع در صدور مجوزهای صیادی، امنیت دریایی و دستگیری دزدان دریایی من جمله نیازهای اولیه هر بندری می باشد.
 
وی با بیان اینکه تشکیل بسیج دریایی اقتدار و عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان خواهد کشید افزود: می‌دانیم صیادان عزیز ما در این منطقه تا به امروز با چه مشکلاتی دست به گریبان بوده‌اند و با تشکیل این بسیج، توانمندی‌هایی که در وجود شما نهفته است قطعا شکوفا می‌شود.
 
فرمانده بسیج دریایی کنارک ادامه داد: بسیج دریایی جلوی حرکت مذبوحانه دشمن در منطقه خلیج فارس و دریای عمان را خواهد گرفت و هر گونه تعدی به حقوق مردم برخورد قاطع در پی خواهد داشت.
 
وی با اشاره به ارزش امنیت در دریا تاکید کرد: ما امروز برای کمک به صیادان و دفاع از حقوق حقه شما وارد میدان شده‌ایم تا در منطقه خلیج فارس امنیت و ثبات به‌ وجود آید.
 
ناوسالار علی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: ما امکانات بالقوه ای در منطقه داریم و صیادان می‌توانند از این امکانات بهره کافی ببرند چراکه در اغلب سواحل و بنادر موج شکن استقرار دارد و صیادان محلی می‌توانند با خیال راحت از این امکانات استفاده کنند.
 
به گزارش خبرنگار ما در پایان این مراسم درپایان خالد نیازی با حکمی از سوی سرهنگ پاسدار علی علی نژاد به عنوان فرمانده بسیج دریایی شهرستان کنارک معرفی شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۸۲


ارسال