شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶
چابهار؛ میزبان دبیران سمن های جوانان سیستان و بلوچستان است
 
سومین جشنواره استانی «ورنا و برنا» چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه به میزبانی منطقه آزاد چابهار آغاز به کار می کند.
به گزارش عصرهامون، مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار درباره برنامه های این جشنواره به خبرنگار چهاربهاران گفت: برگزاری کارگاه توانمند سازی دبیران سمن های جوانان استان توسط دو نفر از اساتید ملی، تور گردشگری و کارگاه گروهی در فضای باز، سمینار هم اندیشی مسئولان استان و منطقه آزاد چابهار با جوانان و دبیران سمن ها و تجلیل از جوانان برتر سیستان و بلوچستان در سال 97 از برنامه های اصلی این جشنواره است.

مهدی آبروش از شرکت 80 دبیر اجرایی سازمان مردم نهاد استان در این جشنواره خبر داد و اظهار کرد: در اختتامیه این جشنواره،40 نفر از جوانان نخبه و فعال در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و هنری، ورزشی، اجتماعی، امور خیرخواهانه و داوطلابانه و دیگر حوزه های جوانان تجلیل خواهد شد.

وی افزود: نمایشگاه درستاوردهای سازمان های مردم نهاد استان، اجرای موسیقی زنده توسط گروه های موسیقی سنتی و محلی و همچنین تورهای گردشگری از برنامه جانبی این جشنواره هستند.

به گفته وی؛ موسسه مردم نهاد آهنگ بلوچ از منطقه آزاد چابهار امور اجرایی این جشنواره را به عهده دارد که با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار، اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و استانداری و تعداد دیگری از ادارات کل استان و شهرستان چابهار انجام می شود.

آبروش از 38 سازمان مردم نهاد در منطقه آزاد چابهار خبر داد و گفت: تاکنون تعداد 27 مورد در وزارت کشور به ثبت رسیده است و در اجرای این جشنواره مشارکت دارند.

این جشنواره با ورود دبیران سازمان های مردم نهاد جوانان استان سیستان و بلوچستان به منطقه آزاد چابهار آغاز می شود و «امیرحسین آل اسحاق» مدیرکل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان و «احمد علی موهبتی» استاندار سیستان و بلوچستان از مهمانان ویژه این جشنواره خواهند بود که تا عصر پنجشنبه ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۸۵


ارسال