سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبر داد:
اعزام کاروان "خدمت و امداد" سپاه به مناطق سیل زده سیستان/ تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهیم بود
 
جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از اعزام کاروان خدمت و امداد به مناطق سیل زده سیستان خبر داد.
سردار محمد ناظری در گفتگو با عصرهامون گفت: پس از اقدامات موفقیت آمیز در مسدود سازی مسیر ورودی آب به سیستان در پل نیاتک که حاصل ۷۲ ساعت تلاش شبانه روزی رزمندگان سپاه و بسیجیان مخلص بود به دستور فرماندهی سپاه سلمان استان بحث امدادرسانی و خدمات دهی به مردم در دستور کار قرار گرفت.

ناظری افزود: در همین راستا قرارگاه شهید جعفری سپاه سلمان استان با بهره گیری از گروه‌های جهادی کار خود را آغاز کرد و از روز گذشته ضمن سرکشی به تمامی روستاهای سیل زده و بررسی مشکلات آنها بخشی از این موارد به مسئولان دولتی و فرمانداری‌ها اعلام کردیم و آنها نیز قول همکاری دادند و پس از آن نیز در جهت توزیع سبدهای کالا و غذای گرم اقدامات خود را آغاز کردیم.

به گفته ناظری؛ از امروز نیز کاروان خدمت و امداد از طرف قرارگاه شهید جعفری سپاه سلمان با همکاری همه فرماندهان تیپ حضرت علی اکبر و نواحی منطقه سیستان به روستاهای مناطق سیل زده و دچار حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: بسته های غذایی که در مناطق توزیع می شود برنج، آب معدنی، لوازم بهداشتی، روغن و کنسروجات در کنار اقلام مورد نیاز شامل پتو است.

وی تاکید کرد: متعاقب این اقدام توزیع غذای گرم در میان مردم سیل زده آغاز شده که امروز ۳ هزار پرس غذای گرم در وعده ناهار تقسیم می‌شود و از فردا نیز به طور میانگین حداقل دو هزار وعده غذای گرم توزیع خواهد شد.

جانشین سپاه سلمان استان افزود:  همچنین قرارگاه شهید جعفری به دستور فرمانده سپاه سلمان سیستان این آمادگی را دارد که بعد از فروکش کردن آب در بخش لایروبی و خارج شدن گل از مناطق مردم نیز وارد عمل شود.

ناظری خاطرنشان کرد: سپاه تا آخرین لحظه و رسیدن به وضعیت مطلوب در خدمت مردم خواهد بود که در مرحله آخر هم بحث بحث بازسازی و بهسازی خانه های سیل زدگان را در کنار دیگر نیروهای امدادی و خدماتی پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۹۲۵


ارسال