شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
شهردار چابهار از اختصاص ۸ میلیارد تومان اعتبار برای واردات ۱۰ اتوبوس درون شهری توسط سازمان منطقه آزاد چابهار به این بندر خبر داد.
http://4baharan.ir/به گزارش عصرهامون، یونس حقانی در گفت و گو با چهاربهاران عنوان کرد: در گذشته سازمان تاکسیرانی چابهار به‌خاطر مشکلاتی که مهم‌ترتینش عدم نظارت و مدیریت کافی بوده پلمب شده است برای حل این معضل در ساختاری جدید با مشارکت منطقه آزاد چابهار سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری ایجاد شده که تاکسیرانی و اتوبوس‌رانی زیر مجموعه آن می باشد.
 
وی با اشاره به تسهیلات سازمان منطقه آزاد چابهار افزود: هشت میلیارد تومان برای واردات ۱۰ اتوبوس درون شهری مورد تایید قرار گرفته است و قرار است این اتوبوس‌ها با مدیریت سازمان حمل و نقل شهرداری به چابهار و منطقه آزاد خدمات حمل و نقل ارائه دهند.
 
شهردار چابهار ادامه داد : فعلا ما به قانون کمرگ مبنی بر ممنوعیت واردات در منطقه آزاد خوردیم و در صورتی که این قانون برداشته شود، پیش‌بینی می‌شود اتوبوس‌ها اوایل سال امسال وارد و به سیستم حمل و نقل عمومی اضافه شوند.
 
حقانی با اشاره به اینکه قرار بوده کلا اتوبوسرانی و اتوبوس‌ها به بخش خصوصی واگذار شود تاکید کرد: به‌دلیل نبود جذابیت لازم برای یک سرمایه‌گذار در شهری با جمعیتی متوسط همچون چابهار اتوبوس‌ها در اختیار سازمان حمل و نقل قرار گرفته و طی پنج سال به شهر و منطقه آزاد خدمات می دهند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: برروی تاکسی‌ها نظارت‌های مستمر روزانه، هفتگی و ماهانه صورت می‌گیرد و هیچ کدام از تاکسی‌ها قبل از هشت سال واگذار نمی‌شوند تا سرنوشت دوره قبلی که به‌خاطر عدم مدیرت تاکسیرانی کلا پلمب شد، پیش ‌نیاید.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۹۴۱


ارسال