پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶
ضرورت نظارت بر نحوه فعالیت اصناف در ماه مبارک رمضان
 
سرپرست قرمانداری ویژه چابهار از ضرورت نظارت بر نحوه فعالیت اصناف به ویژه ارائه نان مطلوب و استاندارد توسط بازرسان ادارت مرتبط با نظارت این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری در گفت و گو با چهاربهاران گفت: با توجه به پیش رو بودن ایام ماه مبارک رمضان، ضرورت نظارت بر نحوه فعالیت اصناف، رعایت ساعات پخت و رعایت ضوابط بهداشتی خبازی ها بسیار مهم است.
 
وی با توجه به تقاضاهای واصله به دبیرخانه کارگروه آرد و نان مبنی بر ایجاد خبازی جدید در نقاط روستایی افزود: برای ایجاد خبازی جدید در مناطق روستایی حتما با هماهنگی بخشداران مربوطه و با بررسی میدانی و تمایل اهالی روستا برای ایجاد خبازی و عدم تمایل به دریافت سهمیه آرد خام روستایی توسط تیمی متشکل از نمایندگان کارگروه مربوطه بررسی می شود.
 
سرپرست فرمانداری چابهار ادامه داد: با توجه به ضرورت صیانت از سلامت شهروندان، برخورد جدی با متخلفین و اعمال جرایم بازدارنده برای خبازی های متخلف بسیار مهم است.
 
وی توجه به معیشت مردم در این ماه پرفضیلت را مهم عنوان و تاکید کرد: دسترسی و ارزانی کالاها در این ماه با معیار نظارت و مبارزه با گران فروشی و کم فروشی عاملی برای کمک به سبد خرید خانوار است.
 
بامری در پایان خاطرنشان کرد: همه نهادهای نظارتی چابهار از قبیل صنعت و معدن، تعزیرات، شبکه بهداشت و اصناف می بایست با جدیت وضعیت خرید و فروش کالاها در شهرستان را تحت کنترل کامل داشته باشند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۱۵۵


ارسال