يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان برنامه های این نهاد را در ماه مبارک رمضان تشریح کرد.
مهدی میرامامی در گفتگو با عصرهامون، گفت: اطعام ایتام و خانوارهای نیازمند یکی از برنامه هایی است که توسط کمیته امداد حضرت امام(ره) در ماه رمضان پیش بینی شده است.

وی افزود: این برنامه طبق روال هر سال با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی، ادارات، نهادهای دولتی و غیر دولتی و خیران حامی برگزار می شود.همچنین توزیع غذای گرم، دیدار حامیان از فرزندان معنوی، کمک معیشت و سبد کالا برای خانواده های نیازمند در استان در طول ایام ماه مبارک رمضان از دیگر برنامه های پیش بینی شده توسط این نهاد است.

میرامامی تصریح کرد: تمامی دفاتر کمیته امداد در سطح استان آمادگی دارند تا همکاری های لازم جهت دیدار و دلجویی حضوری خیرین با خانواده های نیازمند را ارائه دهند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 47 میلیارد و 301 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی نیکوکاران و خیران برای محرومان و نیازمندان سطح استان جمع آوری شده، خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی دارد تا با مساعدت و همکاری خیرین و مردم نیک اندیش استان نسبت به تهیه سبد غذایی به ارزش 2 میلیون ریال از محل کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی برای افراد کم بضاعت اقدام کند و این سبدها را به دست نیازمندان واقعی برساند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی از همه کسانی که تمکن مالی دارند تقاضا داریم تا به هر شکل ممکن حتی با تهیه یک سبد غذایی برای محرومان و نیازمندان یاری و مساعدت کنند.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۳۴۹


ارسال