دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ,10 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴
راهپیمایی نمازگزاران جمعه استان در حمایت از اقدام متقابل در قبال برجام
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری راهپیمایی در حمایت از اقدام متقابل در قبال برجام خبر داد.
صفدری در گفتگو با عصرهامون، گفت: مذاکرات هسته ای با گروهی موسوم به ۵+۱ و توافق برجام اثبات کننده حسن نیت جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی بود. گذر زمان از امضا تا مرحله خروج ایالات متحده از این توافق نامه بین المللی به خوبی نشان داد سردمداران دولت آمریکا بدعهد و بداندیش اند، چرا که جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود پایبند بود و برای اجرای حداکثری آن اقدام کرد. 

وی افزود: خوشایند نیست که پس از این همه انرژی و وقتی که طرفین برای برجام گذاشتند، این توافق اجرایی نشد؛ اقدامات ضد بشری و ضد انسانی آمریکا علیه مردم ایران، سبب خشم و نفرت ملت ایران از دولت این کشور شده است، چرا که در این مسیر آحاد ملت سلحشور و غیور ایران را هدف قرار داده است.

وی ادامه داد: با توجه به بیانیه ای که اخیرا شورای عالی امنیت ملی در خصوص موضع گیری ایران نسبت به برجام و دیگر مباحث ایجاد شده پیرامون آن صادر کرد، مردم ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی به عنوان پشتوانه مردمی این بیانیه، حمایت خود را از این مساله به نمایش می گذارند. این مقابله به مثل، حداقل اقدام ایران در برابر بدعهدی های طرفین مذاکره است.
 
وی تصریح کرد: مردم سیستان و بلوچستان نیز همراه با سایر شهرها و استان های کشور پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در راهپیایی که در این خصوص شکل می گیرد حضور پررنگ و مفید و شایسته ای خواهند داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۵۲۲


ارسال