دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ,17 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه چابهار گفت: آمریکا نمی تواند هیچ غلطی کند و با تبلیغات رسانه ای تنها قصد دارد یک عده افراد سست ایمان و از خود باخته را نسبت به قضایای مذاکره و برجام تحریک کنند.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی در گفت و گو با چهاربهاران اذعان کرد: سناریوی جدید آمریکا در خصوص تبلیغات کور رسانه ای مسخره بازی هایی است که نباید به آن توجه کرد، آمریکا جرات و قدرتی ندارد که بخواهد به ما حمله کند.
 
وی با اشاره به سناریوی برخی دولتی ها که بنا دارند با دروغگویی و تولید هراس به نظام فشار وارد کنند افزود: چنین افرادی ناتوانی خود در اداره کشور پنهان می کنند و ما باید شجاعانه در گام دوم انقلاب قدم برداریم چراکه تنها راه نجات کشور پشت سر ولایت فقیه بودن می باشد و جز این هم راهی نیست.
 
امام جمعه چابهار ادامه داد: ترسوهای داخلی که از جنگ نمایشی رسانه ای آمریکا می ترسند بروند و از جنگ طبس عبرت بگیرند، آنجا ما نبودیم ولی خداوند چطور دشمنان ما را نابود کرد باید به اراده خداوند باور کامل داشته باشیم.
 
وی ایمان به خدا و پشت سر رهبری بودن را عامل نجات کشور دانست و تاکید کرد: جریانات سست عنصر داخلی و دروغ پردازان قصد دارند وضعیت کشور را به سمت مذاکره پیش ببرند.
 
وی با بیان اینکه نیروهای مسلح با اراده و توکل به خدا قدرت نظامی کشور را مقتدرانه حفظ کرده اند عنوان کرد: دشمن هیچ گاه به دلیل قدرت نظامی ما خیال جنگ نمی کند و القاء جنگ نظامی، يك جنگ روانی برای تضعیف کشور است.
 
حجت الاسلام موسوی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا فقط نمایش بازی می کند تا برخی افراد سست ایمان داخلی برای القای جنگ به سمت مذاکره بروند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۶۳۵


ارسال