چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴
در یکماهه نخست سال صورت گرفت؛
جابجایی 412 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای در سیستان وبلوچستان
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان از جابجایی بیش از 412 هزار مسافر در فروردین ماه سال جاری خبر داد.
علی خانقايی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: در فروردین ماه جاری بیش از 412 هزار و 938 مسافر با ناوگان حمل و نقل مسافری برون شهری جابه جا شده اند.

وی بیان کرد: این تعداد مسافر در قالب 45 هزار و 763 سفر ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای شامل اتوبوس، مینی بوس و خودروهاي سواري كرايه برون شهري جابجا شده اند.

به گفته وی، این میزان جابجایی نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزايش 34 درصدی در تعداد سفر و 20 درصدی در تعداد مسافر برخوردار بوده است.

خانقایی بیان کرد: با هماهنگی و همكاری تشكل های صنفی بخش حمل و نقل عمومی مسافری در سطح استان و با هدف بكارگيری حداكثر توان ناوگان حمل و نقل عمومی برنامه ریزی های لازم به منظور فراهم کردن شرايط مطلوب جهت سفر ایمن برای هم استانی های خصوصاً پس پایان ماه مبارک رمضان و در تعطیلات تابستانی پیش رو صورت گرفته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در پایان گفت: هموطنان به منظور انجام سفرهای خود، تا حد امکان تلاش کنند نسبت به تهيه بليط اتوبوس از طريق وب سایت های معتبر اينترنتی و یا مراجعه به دفاتر شرکت های مسافری، اقدام و در صورت وجود هرگونه انتقاد، پيشنهاد يا شكايت از شركت های مسافربری، رانندگان و نحوه ارائه خدمات در طول سفر از طريق مراجعه حضوری به ادارات و نمایندگی های تابعه این اداره کل در شهرستان های استان و یا ارسال پیامک به شماره 3000141 و یا تماس با تلفن 141، مراتب را به این اداره کل منعکس کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۶۶۳


ارسال