جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
کمک 110 میلیون تومانی خیرین میرجاوه برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد
 
فرماندار میرجاوه از کمک 110 میلیون تومانی خیرین برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ جشن گلریزان شهرستان میرجاوه با حضور مدیرعامل ستاد دیه استان و معتمدین و ریش سفیدان و خیرین این شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 فرماندار میرجاوه در این مراسم، گفت :کاهش هدفمند زندانیان جرایم غیر عمد باعث می شوند خانواده این زندانیان که پس از به زندان افتادن سرپرست خانواده ،در معرض آسیب های اجتماعی قرار می گیرند دوباره درکنار هم باشند و از متلاشی شدن خانواده آنها جلوگیری شود.

فرهادسرحدی افزود: وقتی فرزند زندانی به جهت مشکلات اقتصادی ترک تحصیل می کند دچار آسیب های اجتماعی شده و اگر این موضوع مدیریت نشود و به چرخه آموزش برنگردد آینده روشنی نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری همه خیران سطح شهرستان بتوانیم  تعدادی از زندانیان را آزاد کنیم تا از آسیب های اجتماعی به خانواده آنها جلوگیری شود.

فرماندار میرجاوه ادامه داد: در جشن گلریزان شهرستان میرجاوه مبلغ ۱۱۰میلیون تومان توسط خیرین این شهرستان جمع آوری شده که امیدواریم بتوانیم با این مبلغ زمینه آزاد سازی عده ای از زندانیان جرائم غیر عمد فراهم شود و میزان کمک های خیرین نسبت به سال قبل ۵۰درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۶۸۲


ارسال