پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲
همزمان با ششمین روز از ماه مبارک رمضان؛
مراسم ضیافت نور در پایگاه امداد ونجات جاده ای شهید ولی فتح مرادی بمپور برپاشد
 
پایگاه جاده ای شهید ولی فتح مرادی شهرستان ایرانشهر در ششمین روز ماه مبارک رمضان میزبان جمع کثیری از پرسنل امدادگران، نجاتگران، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان بود.
به گزارش عصرهامون ؛ محمدرضا کرد در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان داشت: پرسنل امدادگران، نجاتگران و اعضای جوانان این جمعیت، ضمن شرکت در محفل انس با قرآن کریم در ضیافت افطاری گردهم آمدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در حاشیه این مراسم معنوی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنین به ویژه خانواده بزرگ هلال احمر از اقدامات امدادگران، نجاتگران، اعضای جوانان و داوطلبان این شهرستان تقدیر و تشکر نمود و افزود: خدمت در جمعیت هلال احمر یک توفیق الهی است و این خدمت زمانی اجر مضاعف دارد که با انگیزه داوطلبانه و نیت خالصانه همراه باشد.

کرد افزود: زحمتکشان جمعیت هلال احمر با تاسی از آموزه های دین و سیره ائمه اطهار(ع) در جهت تسکین آلام بشری و ارائه خدمت بی منت به بندگان خدا گام بر می دارند و بی تردید لذت و شیرینی این خدمت را بیش از نیازمندان و آسیب دیدگان، خود اعضاء احساس می کنند.

وی درپایان تصریح کرد: در همین راستا، جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر به پاس تشکر و قدردانی از تلاش های خالصانه ی امدادگران و نجاتگران، ضیافت افطاری را برگزار کرد و از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۶۸۶


ارسال