دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مجری طرح ساماندهی روستاهای حاشیه نشین شهر چابهار
 
سرپرست فرمانداری ویژه چابهار گفت: حفاظت از اراضی یک هزار و ۵۰۰ هکتاری طرح ساماندهی واگذاری به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی محول شده تا به اجرای طرح ساماندهی با رعایت کلیه الزامات فنی حقوقی امنیتی توجه جدی شود.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری در گفت و گو با چهاربهاران اذعان کرد: در راستای رفع موانع موجود در اجرای طرح ساماندهی روستاهای حاشیه نشین شهرستان چابهار؛ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان مجری این طرح انتخاب شده است.
 
وی با اشاره به اهمیت حفاظت از اراضی یک هزار و ۵۰۰ هکتاری حاشیه چابهار افزود: ساماندهی این اراضی باعث رشد و ترقی جامعه شهری و در نتیجه اجرای روند صحیح توسعه شهری می شود.
 
سرپرست فرمانداری چابهار ادامه داد: طی جلسات برگزار شده مقرر شده تا تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان در راستای تحقق این امر مهم با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان مجری طرح ساماندهی روستاهای حاشیه نشین شهر چابهار همکاری لازم را داشته باشند.
 
وی رفع حاشیه نشینی را کمک به اجتماع دانسته و تاکید کرد: مطمئنا حل چنین مشکلی باعث پیشگیری از بحران های مختلف می شود به طوری که ارتقای سطوح اجتماعی، رفاهی و اقتصادی را در بر دارد.
 
بامری خاطرنشان کرد: بنیاد برکت انقلاب اسلامی با اجرای طرح های مختلف در حل مشکل حاشیه نشینی در بزرگترین منطقه حاشیه نشین کشور باعث حل مشکلات بسیاری از حاشیه نشینان خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۷۳۰


ارسال