دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ,17 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
با برگزاری 6 جشن گلریزان در سیستان و بلوچستان؛
مقدمات آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد استان فراهم شد
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان از فراهم شدن مقدمات آزادی 10 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان خبر داد.
سید عبدالحسین سجادی در گفتگو با عصرهامون، از برنامه ریزی برای برگزاری 41 جشن گلریزان در ایام ماه مبارک رمضان در سطح استان خبر داد و گفت: در حال حاضر آمار زندانیان جرائم غیرعمد در استان 64 نفر است که امیدواریم به مدد کمک خیرین 5 شهر شمالی استان و میرجاوه و همچنین برگزاری دیگر جشن های گلریزان استان از جمله جشن باشکوه گلریزان مرکز استان مقدمات آزادی تعدادی از این مددجویان فراهم گردد.

وی افزود: از مجموع 6 جشن گلریزان برگزار شده تاکنون مبلغی قریب به 626 میلیون تومان به صورت نقد و تعهد جمع آوری شده است.

وی ادامه داد: در نخستین جلسه هیات امناء ستاد دیه استان که در محل دفتر حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری و رئیس هیات امناء ستاد دیه استان با حضور اعضاء برگزار شد، مقدمات آزادی 10 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان فراهم شده و قرار است طی مراسم نمادین در جشن گلریزانی که فردا ساعت 16:30 در مرکز استان برگزار می شود، بدهی شان پرداخت شود.

وی مبلغ کل مورد نیاز برای آزادی 64  زندانی جرائم غیرعمد استان را حدود 13 میلیارد تومان اعلام کرد و اذعان داشت: ماه مبارک رمضان و برپايی جشن های گلريزان، اميدی برای اين زندانيان و خانواده هايشان است.

وی در پایان تصریح کرد: از عموم مردم و خیران استان خواهشمندیم تا با مشارکت در این امر خداپسندانه، زمینه آزادی و بازگشت این عزیزان به آغوش خانواده هایشان را فراهم آورند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۷۴۴


ارسال