پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ,20 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان خبر داد:
کشف 15مرکز نگهداری زیرزمینی سوخت در حومه زاهدان/ شبکه بزرگ قاچاق متلاشی شد
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از کشف بالغ بر 15مرکز نگهداری زیرزمینی سوخت قاچاق در حومه شهر زاهدان خبر داد.
محمد محبی در گفتگو با عصرهامون گفت: با سلسله اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی، چندین مرکز نگهداری زیر زمینی سوخت قاچاق در حومه شهرستان زاهدان شناسایی شد که پس از هماهنگی های لازم و کسب مجوز از مرجع قضایی با همکاری پرسنل نیروی انتظامی نسبت به پاکسازی این مراکز اقدام شد.
 
وی افزود: صبح امروز در عملیاتی مشترک و همزمان بالغ بر 15 مرکز زیرزمینی شناسایی و از آنها مقادیر زیادی سوخت قاچاق کشف شد که امکان افزایش این تعداد نیز وجود دارد.
 
به گفته محبی؛ در عملیات های امروز تعدادی اتوبوس مسافربری، نفتکش و خودروهای سبک و سنگین که در امر قاچاق سوخت مبادرت داشتند نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.
 
وی با اشاره به ضبط ادوات مورد استفاده در حمل و نقل سوخت از قاچاقچیان تصریح کرد: با اقدامات انجام شده عملیاتی امروز شبکه بزرگ قاچاق سوخت در حومه شهر زاهدان متلاشی شد.
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان ادامه داد: متاسفانه بیشتر سوخت های قاچاق کشف شده در سیستان وبلوچستان از سایر استان ها وارد می شود که پس از ذخیره و نگهداری در مراکز زیرزمینی و پنهانی جهت انتقال به کشورهای همسایه به روستاهای مرزی و سپس خارج کشور منتقل می شود.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۷۵۴


ارسال