چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
رشوه بزرگ عروس خانم برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش
 
کار عجیب عروس برای ازدواج با پسر ۱۵ سال کوچکتر ازخودش در فضای مجازی خبرساز شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از رکنا، عروس خانم ثروتمند برای جلب رضایت داماد و ازدواج با پسر کوچکتر از خودش مبلغ میلیونی به همسر آینده خود پرداخت کرد تا بالاخره مراسم ازدواج را برگزار کنند.
رشوه بزرگ عروس خانم برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش و پسری که کوچکتر از خودش بود می گویند پول هر غیرممکنی را ممکن می‌سازد هرچند این گفته کاملا صحت ندارد، ولی چندان هم غیرواقعی نیست، زمانی که یک زن بتواند با میلیون‌ها یوآن مردی که ۱۵ سال از او جوان‌تر است را راضی به ازدواج کند پس تاثیر گذار بوده است.
زن چینی برای ازدواج با پسر کوچکتر از خودش ۵ میلیون یوآن رشوه داد. زن ۳۸ ساله چینی مقدار زیادی پول برای جلب رضایت ازدواج از سوی مرد جوان ۲۳ ساله پرداخت کرده است، ۵ میلیون یوآن مرد را راضی کرد تا با زنی ۱۵ سال بزرگتر از خودش ازدواج کند.
مراسم ازدواج باشکوه این زوج با ۱۵ سال اختلاف سنی در شهر گوانجی برگزار شد. عروس خانم نه تنها از داماد جوان ۱۵ سال بزرگتر بود بلکه یک پسر ۱۴ ساله نیز داشت که آن‌ها را در مراسم ازدواج همراهی می‌کرد.
به گفته یکی از مهمانان عروس و داماد با تشریفات خاصی وارد مراسم شدند و در همان ابتدای ورود طلا و جواهرات عروس خانم توجه همه را جلب کرده است.
 
انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۷۶۹


ارسال