شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ,24 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرپرست فرمانداری چابهار گفت: زمینه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در چابهار فراهم است و از هرگونه سرمایه گذاری در حوزه شیلات، گردشگری، صنعت، کشاورزی و طرح های خدماتی و اشتغالزایی استقبال خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری در گفت و گو با چهاربهاران اذعان کرد: چابهار به دلیل وجود بندر، منطقه آزاد و موقعیت مناسب جغرافیایی مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی است و هم اینک به دلیل نقش آفرینی در توسعه اقتصادی افغانستان از تحریم های آمریکا معاف شده است.
 
مقام عالی دولت در چابهار افزود: جای خوشحالی است که از پنج هزار و ۸۰۰ کیلومتر سواحل کشور ۵۴۱ کیلومتر آن در سیستان و بلوچستان واقع شده است و باید برای اشتغال و توسعه از آن به نحو احسن استفاده شود.
 
سرپرست فرمانداری چابهار ادامه داد: سرمایه‌گذاری در چابهار به دلیل فرصت های مغتنم بندر، شیلات، منطقه آزاد، گردشگری و آب و هوای مساعد بسیار پر سود بوده و از حضور سرمایه گذاران استقبال می شود.
 
وی با بیان اینکه تولید حرف اول توسعه اقتصادی را می زند تصریح کرد: طبق بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید شایسته است همه مسئولین از هر گونه ایجاد فرصت برای سرمایه گذاران بخش خصوصی دریغ نکنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۷۸۶


ارسال