يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸
خبر صفحه اخبار شهرستان چابهار ۰ امام جمعه موقت اهل سنت چابهار عنوان کرد؛
برخورد با مفسدان اقتصادی سبب امنیت اجتماعی در کشور است/ مجازات قانون شکنان در هر پست و مقامی از فرامین اسلام است
 
امام جمعه موفت اهل سنت چابهار گفت: مجازات مفسد اقتصادی طبق فرامین دین مبین اسلام در هر پست و منصبی از کشور با قاطعیت انجام شود.
به گزارش عصرهامون، مولوی عبدالواحد بزرگزاده در گفت و گو با چهاربهاران افزود: مجازات با مجرمان اقتصادی باعث رضایت اجتماعی می شود وقتی مردم می بینند در برهه ای از زمان که انواع تحریم های دشمنان باعث فشارهای اقتصادی شده، مبارزه با مفسدان اقتصادی بر طبق قوانین و فرامین اسلام اجرا می شود روحیه می گیرند.
 
وی با بیان اینکه دستگاه قضایی بدون اغماض به متخلفان اقتصادی نگاه کند تاکید کرد: برای اجرای دین اسلام باید قوانین مجازات به خوبی اجرا شود اینکه شخصی فرماندار یا مسئول بلندپایه کشور است نباید مانع اجرای قوانین کیفری مفسد اقتصادی شود.
 
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار ادامه داد: فساد اقتصادی ابعاد اخلاقی، معیشتی، اجتماعی و بسیاری از بخش های مختلف کشور را مورد هجمه قرار داده و پایه های اجرای قوانین را سست می کند.
 
وی با بیان اینکه آزادی مفسد اقتصادی بی اعتمادی عمومی را به وجود می آورد تاکید کرد: دستگاه ها و مراجع قضایی کشور آزادند برای مجازات مفسدان و مجرمان اقتصادی به منظور اجرای حدود الهی از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.
 
مولوی بزرگزاده خاطرنشان کرد: هیچ عامل و یا حزبی نباید در اجرای قوانین جزایی اسلامی دخالت کند چراکه خشم خداوند را در بر دارد و مانع اجرای قوانین اسلامی می شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۲۲


ارسال