يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس اداره راه و شهرسازی چابهار گفت: عده ای زمین خوار برای منفعت طلبی از زمین های طرح ۵۵ هزار هکتاری میرآباد چابهار در حین جمع آوری کپرهای خالی از سکنه توسط حفاظت از اراضی اقدام به اغتشاش کردند.
به گزارش عصرهامون، علی بامری در گفت و گو با چهاربهاران افزود: دیروز گشت حفاظت از اراضی ما با هدف ارائه زمین های میرآباد به صورت قانونی به اهالی مستقر در همان حوالی حضور پیدا می کند که عده ای از زمین خواران شناسنامه دار مستقر در منطقه با تحریک افکار عمومی ضمن ایجاد اغتشاش به اموال دولتی و مردمی ضربه زدند.
 
وی با اشاره به تحریک عده ای توسط زمین خواران شناخته شده و حمله به خودروهای عبوری در خیابان افزود: این قبیل تحرکات که باعث اختلال امنیت عمومی و از بین رفتن اموال مردم من جمله خودروهای عبوری می شود غیرقانونی بوده و تبعات جزایی برای عاملان اغتشاش را خواهد داشت.
 
رئیس اداره راه و شهرسازی چابهار ادامه داد: ستاد بازآفرینی اداره راه و شهرسازی در نظر دارد با ارائه تسهیلات و واگذاری زمین به صورت قانونی برای توسعه شهری و ارائه خدمات شهری مانند برق کشی و لوله کشی در میرآباد در اجرای طرح ۵۵ هزار هکتاری میرآباد اقدام کند.
 
وی با بیان اینکه چنین طرحی تنها ذینفع مردم می باشد تاکید کرد: در حال حاضر برخی کپرهای خالی در منطقه توسط زمین خواران به وجود آمده و برخی هم که درون کپرها زندگی می کنند باید آگاه باشند که این طرح ارائه تسهیلات و ارائه سند قانونی را برای ساکنان در بر دارد.
 
بامری خاطرنشان کرد:این زمین ها به ساکنان بومی کنونی در منطقه واگذار می شود و زمین خواران با ایجاد اغتشاش درصدد رسیدن به اهداف منفعت طلبانه خود می باشند که مطمئنا قانون از حقوق خود عقب نشینی نمی کند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۲۳


ارسال