سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
کمک 14 میلیون تومانی بسیجیان میرجاوه به مردم مناطق سیل زده
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه از جمع آوری کمک 14 میلیون و 780 هزارتومانی مردم و بسیجیان این شهرستان به مناطق سیل زده خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، سرهنگ پاسدار علیرضا زوری در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: مردم و بسیجیان چه در بلایای طبیعی و چه در تهاجم دشمنان و تحریم همیشه در صحنه بوده اند،بسیجیان و پاسداران شهرستان میرجاوه نیز از ابتدای وقوع سیل به کمک مردم شتافته اند و تاکنون در 3 مرحله به جمع آوری کمک برای مردم مناطق سیل زده کشور پرداخته اند.

وی افزود: بسیجیان و پاسداران این شهرستان تاکنون و در دو مرحله مبلغ 108 میلیون ریال به مردم مناطق سیل زده کمک کرده اند و این بار نیز بسیجیان این شهرستان در قالب طرح "هر مسجد یک خانه" و جهاد همبستگی ملی، کمک 14 میلیون و 780 هزارتومانی را به مردم مناطق سیل زده هدیه کردند.

وی خاطرنشان کرد: کمک به مردم سیل زده تا رفع دائمی مشکلات آنان ادامه خواهد داشت زیرا با توجه به کمک های انبوه مردم، فقط بخشی کوچکی از مشکلات مناطق سیل زده حل شده است و مردم سیل زده تا بازگشت به زندگی عادی همچنان به کمک های مردمی و دولت نیازمند هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه تاکید کرد: با توجه به حجم بسیار بالای مشکلات سیل زدگان و آواره شدن بسیاری از هموطنان، همه ما باید در جهت رفع مشکلات گام برداریم و از ظرفیت روحانیون و علما و ریش سفیدان می توان برای این منظور استفاده کرد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۴۰


ارسال