دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ,16 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵
جشنواره خوارزمی بستر ساز خلاقیت و نوآوری در بین دانش آموزان چابهار
 
رئیس آموزش و پرورش چابهار گفت: جشنواره خوارزمی بستر ساز خلاقیت و نوآوری در بین دانش آموزان است و حضور گسترده دانش آموزان در این جشنواره می تواند موجب بالا بردن روحیه تحقیق و پرسش گری در بین آنها شود.
به گزارش عصرهامون، حسن نوروزی در گفت و گو با چهاربهاران افزود: تربیت دانش آموزانی خلاق، متفکر و پرسشگر از مهم ترین اهداف سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است که با برنامه و هدف به نتیجه خواهد رسید در نتیجه انجام جشنواره ها یکی از پایه های این هدف می باشد.
 
وی به فعلیت رساندن افکار و اندیشه های دانش آموزان را امری اجتناب ناپذیر توصیف عنوان کرد: ایده پردازی در مدارس، امری بسیار حیاتی است که موجب افزایش عزت نفس، بهبود فن بیان، افزایش همکاری تیمی و بهبود مهارت حل مسئله می شود.
 
معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش چابهار ادامه داد: در حوزه کارآفرینی و کسب مهارت، آموزش و پرورش اقدامات بسیاری انجام شده که فکر جهادی و کار خالصانه معلمان موجب تسریع امور در این زمینه می شود بنابراین در راستای قوانین آموزشی ایده پرداری در مدارس یکی از مبانی تدریس معلمان خواهد بود .
 
نوروزی خاطرنشان کرد: انجام جشنواره هایی همچون خوارزمی باعث رشد علمی دانش آموزان می شود و انگیزه فردا را برای رسیدن به هدف افزایش می دهد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۵۰


ارسال