جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مالک متخلف که به دلیل ساخت و ساز اقدام به خشک کردن چند اصله درخت کرده بود، محکوم به پرداخت ۴/۵ (چهار و نیم) میلیارد ریال جریمه شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجید صالحی فیروز آبادی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: در شبکه‌های اجتماعی خبری مبنی بر "قطع درخت در زعفرانیه به دلیل اجرای ویترین نمایشگاه خودرو" انتشار یافته است که در این خصوص بررسی‌های لازم انجام و مشخص شد ملک مذکور در محدوده ناحیه ۷ بوده که به اشتباه زعفرانیه و ناحیه دو عنوان شده و تخلف آن نیز مربوط به سال‌های ۹۱ تا ۹۳ بوده است که طبق فرایندی آراء متعدد برای آن صادر می‌شود و در نهایت در سال ۹۶ رای کمیسیون ماده ۷ به اتفاق آراء، مالک را به اخذ ۳ برابر عوارض (به قیمت سال ۹۸) قریب به ۴/۵ میلیارد ریال و غرس ۲ برابر محیط بن به تعداد ۱۶۶ اصله نهال محکوم می‌کند.
وی خاطر نشان کرد: دریافت عدم خلاف و گواهی پایان کار ساختمانی ملک مذکور منوط به پرداخت جریمه و صدور بلامانع فضای سبز و انجام تعهدات مالک در قبال آراء کمیسیون ماده ۷ است.
قطع درختان برای نمایان شدن خودروهای لاکچری از سوی مالک نمایشگاه خودرو در خیابان شریعتی+ عکس
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تصریح کرد: در خصوص این رای مالک درخواست تجدید نظر نموده که از نظر کمیسیون ماده ۷ و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران رای صادره قطعی و لازم الاجرا است.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۷۱


ارسال