دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ,16 September 2019
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸
​فراخوان احداث جایگاه CNG زاهدان در روزهای پایان
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان گفت: مهلت قانونی ثبت نام برای احداث جایگاه CNG رو به پایان است.
غلام محمد احمدی در گفتگو با عصرهامون افزود: به منظور استفاده از سوخت پاک و ارزان، فراخوان احداث 5 جایگاه تک منظور سی ان جی در شهرستان زاهدان منتشر شد و کسانی که تمایل به شرکت دارند باید در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و تکمیل مشخصات خود اقدام کنند.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه طرح گازرسانی زاهدان در حال گسترش است هم اکنون یک باب جایگاه سی ان جی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال راه اندازی می باشد که مجوز یک باب جایگاه دیگر نیز صادر شده است و قصد داریم این رقم را به 5 جایگاه برسانیم.
 
به گفته احمدی؛ کسانی که تمایل به دریافت مجوز دارند باید علاوه بر دارا بودن توان مالی مناسب که حداقل 40میلیارد ریال برآورد شده است از یک زمین مناسب با کاربری خدماتی یا تجاری به مساحت حداقل هزارو200مترمربع با عرض 26 متر بر روی معبر اصلی که تایید شرکت نفت باشد بهره مند باشند.
وی خاطرنشان کرد: محل های احداث جایگاه تک منظوره سی ان جی در بولوار جنت  بولوار بلوچستان حدفاصل مهرشهر- بولوار جمهوری حدفاصل میدان دکترحسابی با میدان امام رضا(ع)- بولوار پرستار حدفاصل خیابان یاس تا میدان تامین اجتماعی- بولوار بقیه الله تا میدان استاندارد و بولوار 22 بهمن از میدان شهید نوروزی تا تقاطع خیابان ویلا پیش بینی شده است.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۹۱


ارسال
م ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۲/۲۹ ۰۸:۴۰
با سلام خدمت جناب احمدی سوال ما این است با گذشت بیش از یک سال از آمدن گاز به شهر زاهدان و پایان تزریق گاز به تنها جایگاه سی ان جی شهر بلوار انقلاب جایگاه ایران چرا این جایگاه افتتاح نمی شود. شما همین یکی را راه اندازی کن برادر تا به بقیه برسی نخواستیم هر 5 تا به یکباره افتتاح بشه . بابا هر چی درمیاریم باید با این حذف کارت های سوخت از جایگاه ها پول بنزین بدیم 20 لیتری 50 هزار تومان کی داره بگیره . تکلیف منی که این همه هزینه کردم و ماشین دوگانه گرفتم چیه ؟ حالا اگه گاز نبود مثل قبل سخنی نبود برادر من ولی این کم کاری مسئولین محترم ظلم به مردمه