يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ,22 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
۵۵ بازیگر چابهاری آماده شرکت در جشنواره کشوری فیلم کوتاه تیاب
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چابهار گفت: در تابستان امسال برای اجرای جشنواره فیلم کوتاه تیاب علاوه بر استفاده از ظرفیت ۵۵ بازیگر بومی، کیفیت و کمیت بالای فیلم ها را در دسترس خواهیم داشت.
به گزارش عصرهامون، محمد امین محمدی در گفت و گو با چهاربهاران افزود: جشنواره فیلم کوتاه تیاب هر دو سال یک بار در این شهرستان و با حضور نمایندگان مختلف شهرهای بزرگ کشور برگزار می شود که برندگانی از این بین انتخاب می شود.
 
وی با اشاره به ارائه ۲۲ فیلم کوتاه بومی در جشنواره قبلی این رقابت ها عنوان کرد: در سال های گذشته شرکت کنندگان ما با دست خالی و بدون تجهیزات در این جشنواره شرکت و مقام کسب می کردند.
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چابهار ادامه داد: امسال با تجهیزات دوربین های حرفه ای و ادوات فیلم سازی حرفه ای مطمئنا استعدادهای بیشتری از جوانان بومی ما به رتبه های بالاتر دست خواهند یافت.
 
وی با اشاره به حضور پررنگ جوانان بومی تاکید کرد: ۵ خانم و ۵۰ آقا در رشته بازیگری در چابهار مشغول به فعالیت می باشند که شرکت در این جشنواره با هدف استعداد یابی، شکوفایی استعداد ها و پر کردن اوقات فراغت جوانان برگزار می شود.
 
محمدی خاطرنشان کرد: این جشنواره اواخر خرداد و به مدت سه روز در چابهار برگزار می شود، دو روز نمایش فیلم ها را خواهیم داشت و در روز پایانی برندگان نهایی اعلام می شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۹۷


ارسال