دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ,16 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
خبازی های متخلف زیر ذره بین سازمان صمت؛
تشکیل 361 پرونده تخلف به ارزش 2/6میلیارد ریال در سیستان وبلوچستان
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تشکیل 361 پرونده تخلف در حوزه نانوایی ها در استان خبر داد و گفت: این امر نتیجه انجام بیش از 8 هزار بازرسی توسط بازرسان صمت است.
نادر میرشکار در گفتگو با عصرهامون، گفت: هزار و 312 نانوایی در سطح استان وجود دارد که از این تعداد هزار 88 نانوایی حمایتی و 224 نانوایی آزاد پز هستند.

وی افزود: در سال گذشته 8 هزار و 223 بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح استان انجام شده که منجر به تشکیل 361 پرونده تخلف گردیده است.

وی ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده در این خصوص را 2 میلیارد و 600 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: هدف از بازرسی های صورت گرفته حمایت از حقوق مصرف کننده توسط سازمان صمت استان است و با واحدهایی که قوانین نظام صنفی و مشتری مداری را رعایت نمی کنند برخورد می‌شود.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان عمده تخلفات شناسایی شده را کم فروشی و گران فروشی عنوان کرد و افزود: در سال اخیر 62 جلسه کارگروه گندم، آرد و نان در استان برگزار گردیده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند گزارشات خود در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گران فروشی، کم فروشی و تقلب، احتکار، انبارهای بی نام نشان و مواردی از این قبیل را از طریق تماس تلفنی با شماره 124 ستاد خبری سازمان از ساعت 6 صبح الی 13 و 16 الی 19 به اپراتور، از ساعت 19 به بعد از طریق تلفن پیام گیر و یا با مراجعه حضوری ارائه کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۹۱۵


ارسال