يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۴
تعویض ترانس برق علت قطعی 7 ساعته آب لوله کشی شهر گلمورتی
 
به دلیل تعویض ترانس و قطعی برق، آب آشامیدنی مرکز شهرستان دلگان قطع شده بود.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، روز گذشته از ساعت 17 به دلیل قطعی برق در شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان، خطوط تلفن همراه، دکل گیرنده های تلویزیون، آب لوله کشی و خطوط تلفن ثابت چند ساعتی قطع شد.
بامری یکی از شهروندان دلگانی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: روز گذشته از ساعت 17 تا نیمه شب آب لوله کشی شهر گلمورتی قطع شده بود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه این قطعی آب به صورت ناگهانی بود، اکثر مردم ذخیره آب آشامیدنی نداشته اند که همین موجب بروز مشکلاتی شده است.
این شهروند دلگانی اضافه کرد: در ساعاتی که برق، خطوط تلفن همراه و اینترنت در این شهرستان قطع بود، خدمات دهی به مردم روزه دار هم قطع بوده است.
مهرآمیز مدیر اداره برق شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: جهت تعویض ترانس سوخته محله رییس، یکی از خطوط شهری قطع شد که علی رغم تعویض ترانس و جایگزینی با ترانس نو ، متاسفانه خط شهری فرمان نگرفت و پس از بررسی علت مشکل خط مذکور در پست ۶۳ یافت شد.
وی ادامه داد: علی ای حال به دلیل قطع شدن آنتن های مخابراتی و بی برق شدن نیمی از شهر و تعطیل شدن فعالیت مغازه داران و صنوف مختلف ، مجبور شدیم خط مذکور بر روی یکی دیگر از خطوط شهری مانور کرده و شهر را برقدار کنیم و الحمدالله مشکل قطعی برق مرتفع شد.
این مسئول گفت: از آنجایی که برخی موتور پمپ های کشاورزی و پمپ بنزین ها با برق سه فاز راه اندازی می شوند جابجایی فازها و اختلال ایجاد شده سبب عدم کارکرد مناسب شد که با تلاش همکاران مشکل برطرف شد.
مهرآمیز خاطرنشان کرد: مشکل آب شرب نیز با تماس به همکاران ابلاغ شد که ۲ اکیپ از پرسنل این اداره برای رفع مشکل اعزام و ساعت 23 و 50 دقیقه این معضل برطرف شد.
ثناالدین جمشیدزهی رئیس اداره آب و فاضلاب شهری دلگان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: به دلیل قطعی برق، آب لوله کشی دلگان به مدت هفت ساعت قطع شده است.
این مسئول گفت: با تلاش پرسنل اداره برق و پرسنل اداره آب و فاضلاب شهری دلگان این مشکل ساعتی قبل مرتفع شد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۹۶۷
مرجع : عصرهامون


ارسال