دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ,26 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
دهیار کمب چابهار گفت: در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد ریال از اعتبار مصوب شبکه سازی جدید برق در کمب چابهار به حساب اداره برق شهرستان واریز شده است ولی علت اینکه وقفه در پروژه افتاده مشخص نیست.
به گزارش عصرهامون، سعید زین الدینی در گفت و گو با چهاربهاران اذعان کرد: در حال حاضر چند مسیر اصلی از معابر کمب بازگشایی شده و برخی خیابان های تیر برق جای گذاری شده اند ولی اینکه اداره برق در تکمیل این فرایند وقفه ایجاد می کند مشخص نیست.
 
وی با اشاره به برق گرفتگی و تصادفات به دلیل شبکه نامنظم برق کشی افزود: بخاطر عدم جمع آوری تیر برق های قدیمی در وسط معابر و راه اندازی نشدن شبکه جدید در محورهای اصلی کمب در سال گذشته چهار تصادف با تیربرق ها و برق گرفتگی تعدادی از ساکنان را متحمل شدیم.
 
دهیار کمب چابهار ادامه داد: تعلل در ایجاد شبکه برق کمب علاوه بر اینکه باعث ضرر رساندن و خسارات به مردم بخاطر نوسانات برقی و سوختگی وسایل الکتریکی تلویزیون یخچال و کولر می شود باعث از بین رفتن حقوق برقی اداره برق می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: سالهاست مردم منتظر توسعه برق استاندارد چابهار می باشند ولی عدم تسریع در این روند مشکلاتی را برای مردم و اداره برق به وجود آورده است که امیدواریم با اجرایی شدن پروژه جدید به نتیجه قابل قبولی رسید.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۹۹۸


ارسال