دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ,16 September 2019
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷
قطعی آب 6 روستا در شمال استان/مدیرآبفا روستایی زابل: مشکل برطرف شده است
 
به علت عدم هماهنگی و سهل انگاری پیمانکار شرکت طرح آب رسانی با لوله به ۴۶ هزار هکتار از اراضی دشت سیستان لوله آب شرب گت تخریب و مشکلاتی را برای برخی از روستاهای شهرستان نیمروز و زابل به وجود آورده بود.
به گزارش عصرهامون؛ حسین شهرکی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیداگفت: در پی سهل انگاری پیمان کار شرکت طرح آب رسانی با لوله به ۴۶ هزار هکتار از اراضی دشت سیستان خط اصلی لوله آب شرب مسیر گت شهرستان زابل شکسته شد.
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان زابل افزود: در پی این حادثه ۶ روستا در زابل دچار قطعی آب شدند.
وی ادامه داد: پس از بررسی های اولیه مشخص شد که به علت عدم هماهنگی و سهل انگاری شرکت پیمانکاری ، چکاد لوله آب تخریب و مشکلاتی را برای برخی از روستاهای شهرستان نیمروز و زابل به وجود آورده بود.
شهرکی تصریح کرد: پس از بروز این حادثه بلافاصله گروه اتفاقات و اکیپ نگهداری اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان زابل به محل اعزام و لوله آزبست ۳۰۰ کلاس C تعویض گردید که پس از این اقدام آب شرب مجددا در شبکه جاری شد.
وی خاطرنشان کرد: قطعی آب از طریق پیگیری های مردمی به اطلاع اداره آب و فاضلاب روستایی رسیده است که تداوم این همکاری ها می تواند بستر مناسبی جهت خدمت به شهروندان ایجاد کند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۰۵۲


ارسال
علیرضا میر
United States
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ۲۳:۴۴
مهندس شهرکی مدیر جوان وتوانمندی هست قدرت کار اجرایی بالا و شبانه روزی دارد.جوان سالم و آینده داری هست ولی تخریب زیاد می شود