يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان خبر داد؛
برگزاری هشت عنوان برنامه به‌ مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در دلگان
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان گفت: به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر، هشت عنوان برنامه در این شهرستان اجرا می شود.
به گزارش عصرهامون، فداحسین سرگلزایی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، هشت عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان اجرا می شود.

وی ادامه داد: این عنوان برنامه ها با حضور اقشار مختلف بسیجیان و مردم در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان برگزار خواهد شد.

این مسئول افزود: غبار روبی مزار شهدا، محفل انس با قرآن، دیدار با امام جمعه دلگان، نشست سیاسی با پایوران، حضور گسترده بسیجیان در صفوف نماز جمعه، برگزاری مسابقه تیراندازی، دیدار با خانواده معظم شهدا و نشست‌های سیاسی در سطح پایگاه‌های مقاومت از برنامه های پیش بینی شده در این ایام است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان تصریح کرد: عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در هشت سال دفاع مقدس ما است.

سرگلزایی خاطرنشان کرد: بعد از عملیات فتح خرمشهر لحن و زبان غربی‌ها و سازمان ملل عوض شد و پیشنهاد صلح دادند و جنگ دشمن در آزادسازی خرمشهر جنگ عقیده ها بود.

شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان در ۴۷۵ کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۰۳
مرجع : عصرهامون


ارسال