يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تامین به موقع ناوگان حمل و نقل جهت ترانزیت کالاهای اساسی، رفع موانع گمرکی، هماهنگی های لازم بین اداره کل بنادر، گمرک و اداره کل حمل و نقل جاده ای در دستور کار مدیران مرتبط قرار گیرد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران احمد علی موهبتی در جلسه برگزاری رفع موانع و مشکلات بخش حمل و نقل و ترانزیت کالاهای اساسی از بندر شهید کلانتری و شهید بهشتی که در فرمانداری چابهار برگژار شد افزود: تعامل و همکاری همه ادارات و دستگاها در جهت تامین ناوگان حمل و نقل باعث پیشرفت، افزایش رفاه اجتماعی و تامین نیاز جامعه به کالاهای اساسی می شود.
 
وی هماهنگی بین مدیران را عامل رفع موانع و مشکلات بخش حمل و نقل و ترانزیت کالاهای اساسی از بندر شهید کلانتری و شهید بهشتی چابهار دانست و تاکید کرد: ترانزیت کالا عامل پیشرفت، توسعه کسب و کار و گردش پولی در جامعه است و چابهار عامل ایجاد موقعیت در منطقه می باشد.
 
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: بندر چابهار به واسطه موقعیت ویژه منطقه ای در زمینه تجاری حائز اهمیت است و باید از هرگونه فرصت سوزی در این زمینه جلوگیری شود.
 
وی با اشاره به اهمیت روابط تجاری در منطقه خاطرنشان کرد: ایجاد فضای گرم و دور از رقابت با کشورهای همسایه باعث رشد، توسعه اقتصادی و ترانزیت کالا در منطقه خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۴۱


ارسال