يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده سپاه شهرستان چابهار گفت: آزادسازی خرمشهر به قول امام راحل (ره) فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش های اسلامی بود و این حماسه در طول تاریخ ماندنی است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران محمد علی پور احمدیان در مراسم غبارروبی شهدای گمنام منطقه آزاد چابهار که به مناسبت سالروز فتح خرمشهر برگزار شد افزود: دشمنان ما را در فتح خرمشهرها شناختند و در حال حاضر جامعه جهانی در چنین منطقه حساسی که حیاتی ترین منابع موجود را در اختیار دارد، طاقت وقوع جنگ دیگری را ندارد.
 
وی با بیان اینکه امروز دشمنان ما با هیبتی فریبنده اما با اسکلتی پوسیده و استخوان‌های فرسوده، در مقابل ملت ایران صف آرایی کرده‌اند تصریح کرد: دشمنان عملیات روانی را چاشنی کار خود قرار داده‌اند و برای دستیابی به اهداف پلید خود از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند.
 
فرمانده سپاه چابهار با تاکید بر اینکه در حال حاضر دشمنان با محوریت مسائل اقتصادی کشور را هدف تهاجمات خود قرار داده‌اند، اذعان کرد: آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و همان طور که ما در گذشته با کمترین امکانات توانستیم در برابر قدرت‌های جهانی ایستادگی کنیم، امروزه نیز با توکل بر خدا و با حضور گسترده مردم ایران، پیروز میدان خواهیم بود.
 
پاسدار پوراحمدیان اظهار کرد: ما باید بنا به فرموده قرآن کریم، از این حوادث مهم و تاریخی درس بگیریم و آن را سرمشقی برای ادامه راه امت و انقلاب اسلامی قرار دهیم.
 
وی با بیان اینکه سوم خرداد از ایام الله است و یادآوری این تاریخ افتخار آمیز چراغی برای تداوم و استمرار انقلاب اسلامی ایران است تشریح کرد: روزی که خرمشهر آزاد شد نام ایران در همه جا به گوش رسید و درخشید، همچنان که امروز نام ایران در صدر است و می‌درخشد.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: حماسه خونین فتح خرمشهر مصداق این وعده الهی است که روزی مستضعفین وارث زمین خواهند بود و بر مستکبران پیروز خواهند شد و این پیروزی برگرفته از توکل و روح بینش الهی حضرت امام خمینی(ره) بود که در کالبد رزمندگان اسلان نهادینه شده بود و به آنها قوت و قدرت الهی بخشید.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۴۲


ارسال