سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
صهیونیست‌ها برای مقابله با حزب الله به اجنه متوسل شدند!
 
روزنامه تایمز آف اسرائیل نوشت افسران ارتش از توانایی این خاخام که بدون هیچ وسیله‌ای و بدون استفاده از گزارشهای اطلاعاتی تونل‌ها را پیدا می‌کرد شگفتزده شدند.
به گزارش عصرهامون به نقل از کانال تلگرامی لبنان‌ایران درباره متوسل شدن صهیونیست‌ها به اجنه نوشت:
برخلاف آنچه تصور می‌شد ارتش رژیم صهیونیستی، نه از تکنولوژی، بلکه از جادو جنبل و جن گیری برای یافتن تونل‌های حزب الله و مقاومت فلسطین استفاده کرده است. به گزارش دیلی تلگراف ارتش رژیم صهیونیستی از یک خاخام برای یافتن تونل‌های حزب الله استفاده کرده است. روزنامه تایمز آف اسرائیل نوشت افسران ارتش از توانایی این خاخام که بدون هیچ وسیله‌ای و بدون استفاده از گزارشهای اطلاعاتی تونل‌ها را پیدا می‌کرد شگفتزده شدند.
خاخام یهودا قبلاً هم با ارتش و پلیس همکاری داشته اما پس از ۲۰۱۶ یک فرمانده ارتش به کارگیری وی را قبول نکرده بود. این کار باعث اعتراض متدینین یهودی شد. هرچند ارتش در مدت اخیر ده‌ها تونل را کشف کرده اما بشدت از اقرار به رابطه کشف تونل و یهودا طفره می‌رود.

صهیونیست‌ها بشدت روی متافیزیک و ماورا الطبیعه کار می‌کنند. به گفته یکی از بچه‌های حزب الله که اسیر آنها شده بود و به خاطر آموزش‌های قبلی، از تمام مراحل بازجویی و دستگاه دروغ سنج موفق بیرون آمد، وقتی نوبت به بخش جن رسید، با استفاده از اجنه فشار زیادی به وی آوردند.

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۴۶


ارسال