جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
چرا برجام را آتش نزدیم؟
 
در چنین شرایطی، اگر برجام آتش زده می‌شد، باید نظام فکر سوختن رئیس جمهور را هم می‌کرد و این، به هیچ وجه به صلاح کشور نبوده و نیست.
به گزارش عصرهامون به نقل از مشرق، سیدیاسر جبرائیلی تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت:
پس از فرمایشات دیشب رهبر انقلاب درباره رعایت نشدن شروط ایشان در برجام، کسانی دور افتاده‌اند که چرا ایشان که گفته بودند اگر آمریکا برجام را پاره کند، ما آن را آتش خواهیم زد، این کار را نکردند؟
پاسخ این مسئله کاملاً روشن است. به قول حضرت آقا، اگر چشم و گوش باز کنیم خواهیم دید که با وجود خروج آمریکا، رئیس جمهور ما همچنان برجام را سخت در آغوش کشیده، همه هستی‌اش را به برجام گره زده و اداره کشور را بدون برجام ناممکن توصیف می‌کند.
در چنین شرایطی، اگر برجام آتش زده می‌شد، باید نظام فکر سوختن رئیس جمهور را هم می‌کرد و این، به هیچ وجه به صلاح کشور نبوده و نیست. به عبارت دیگر، وقتی خروج ایران از برجام با تداوم دولت آقای روحانی جمع شدنی نیست، چاره‌ای جز تحمل این هر دو وجود ندارد.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۴۸


ارسال
یک مخالف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۱۹
برجام سندی بود که اگر اجرا میشد شاید قدری در تمام دنیا تحول ایجاد میشد اما متاسفانه آمریکا با خروج خودش موجب شد تا همگان ضرر کنند. باور داشته باشید که برجام می توانست اوضاع معیشت مردم را بهبود دهد که نشد