سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵
امام جمعه زابل :
باید در خرمشهر های اقتصادی و سیاسی نیز پیروز شویم/تفکر بسیجی رمز پیروزی بر دشمن است
 
خطیب جمعه زابل گفت: مهمترین رمز پیروزی در عملیات بیت المقدس تفکر بسیجی بود.
به گزارش  عصرهامون به نقل از ؛  اوشیدا ، حجت الاسلام علی اکبر کیخا در خطبه های نماز جمعه شهرستان زابل گفت : شب قدر بهترین فرصت برای عبادت درب خانه خداوند است چرا که این شب بیش از  ۸۰ سال عبادت برای فرد مومن نوشته خواهد شد.

وی افزود : سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر است روزی که پس از ۵۷۸ روز اسارت به دست رزمندگان اسلام آزاد شد.

امام جمعه شهرستان زابل خاطرنشان کرد : این روز مقاومت ، ایثار و پیروزی نام گرفته است و مهمترین رمز پیروزی در این روز تفکر بسیجی است و گفتمان مقاومت است.

خطیب جمعه زابل همچنین بیان داشت: سوم خرداد سالروز پیروزی تمام اسلام بر تمام کفر بود؛ در این روز ۴۴ کشور حامی صدام رسماً اعلام کردند که ارتش بعثی شکست خورده است.

وی ادامه داد: پس از جنگ تحمیلی مأموریت بسیجی تمام نشده است، بسیجیان جهان اسلام باید این تفکر را به سراسر جهان گسترش دهند چرا که رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس برابر شرق و غرب با دست خالی ایستادگی کردند.

حجت الاسلام کیخا بیان داشت: گام دومی که امام راحل برای نظام جمهوری اسلامی در نظر گرفته بودند، گسترش تفکر بسیجی به پهنای جهان اسلام بود.

خطیب جمعه زابل همچنین گفت: امروز خرمشهر های دیگری نیز در پیش است و همانطور که دست استکبار جهانی را از خرمشهر کوتاه کردیم باید از همه‌ی میادین دست آنان را قطع کنیم.


وی در ادامه با اشاره به اهمیت جوانان در کشور خاطرنشان کرد: مسئولین از ظرفیت جوانان برای پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب استفاده کنند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۵۸


ارسال