سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲
فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع) :
مقاومت و ایثار در تمام میادین منجر به پیروزی می شود
 
فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع) گفت: رزمندگان اسلام با دست خالی و در برابر تجهیزات بروز و قدرتمند دشمن 40 روز رژیم بعثی را پشت دروازه های شهر نگه داشتند و مقاومت نشان دادند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ سرهنگ پرویز آبسالان فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع) در میان خطبه های نماز جمعه شهرستان زابل به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: اگر در هر زمینه ای مقاومت و ایثار نشان دهیم خداوند پیروزی را نصیب آن ملت خواهد کرد.
وی افزود: در جریان جنگ تحمیلی تمام قدرت های جهان به پشتیبانی صدام شتافتند تا بلکه بتوانند خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد کنند.
آبسالان خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام با دست خالی و در برابر تجهیزات بروز و قدرتمند دشمن  40 روز رژیم بعثی را پشت دروازه های شهر نگه داشتند و مقاومت نشان دادند.
فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع) ادامه داد: اما با رشادت رزمندگان اسلام و همچنین تبعیت از ولایت فقیه، با عملیات فتح المبین زمینه آزاد سازی خرمشهر فراهم شد و درنهایت در عملیات مهم و بزرگ بیت المقدس شهر خون به میهن بازگشت.
آبسالان بیان کرد: تمام کارشناسان نظامی از عملیات بیت المقدس همواره حیرت زده هستند چرا که این شهر با کمک خدا و رشادت رزمندگان اسلام پس از 587 روز اسارت پیروز شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۵۹


ارسال