پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴
غافلگیری دشمن در عملیات بیت المقدس کار خدا بود
 
رزمنده دفاع مقدس و هم رزم شهدای عملیات بیت المقدس گفت: غافلگیری دشمن در فتح خرمشهر کمک خدا به رزمندگان اسلام بود.
به گزارش عصرهامون؛ سلطانعلی دهمرده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در سحرگاه دهم اردیبهشت 61 بعد از هجده کیلومتر پیاده روی و عبور از رودخانه کارون از منطقه دارخوین به خاکریز های دشمن رسیدم.
رزمنده دفاع مقدس و هم رزم شهدای عملیات بیت المقدس افزود: در همین لحظه بالغ بر 20 تانک عراقی در حال جا به جایی بودند ، و از وسط رزمندگان ما عبور کردند بدون اینکه متوجه ما شوند.
وی ادامه داد: نیروهای ما در دو طرف راه خاکی محل عبور تانکها قرار داشتند و علاوه بر این ، خاکریز مستقر نیروهای عراقی، در 50 متری رزمندگان اسلام بود.
دهمرده ادامه داد: عراقی ها تانک های خود را که دیده بودند آسوده تر از قبل به خواب رفتند و پس از یک ساعت از گذشت این ماجرا دستور حرکت به نیروهای اسلام داده شد.
رزمنده دفاع مقدس تصریح کرد: بعد از مدت 100 دقیقه به خاکریز عراقی ها رسیدیم و پس از اینکه به محل استقرار آنها نزدیک شدیم ، متوجه ما شدند که این یکی از معجزات و یاری های خداوند بود چرا که عملیات کاملا غافلگیرانه شروع شد.
دهمرده خاطرنشان کرد: جاده اهواز ، خرمشهر و پادگان حمیدیه، نیز از فتح های دیگر رزمندگان اسلام بود، و در نهایت در شب بیستم اردیبهشت 61 ساعت سه شب در شلمچه در محل محور عملیاتی جاده بصره به خرمشهر پس از دو ساعت درگیری و بازپس گیری جاده و قطع ارتباط عراقی ها به خرمشهر زخمی شدم.
وی گفت: با تلاش امدادگران به اهواز و از آنجا به بیمارستان امینی اصفهان انتقال داده شدم و بعد از 6 روز بیهوشی نهایتاً در تاریخ 26 اردیبهشت همان سال بهوش امدم.
دهمرده همچنین یادآور شد: امروزه انتظار می رود مسئولین خون شهداء را مد نظر قرار دهند، و خدمت به مردم را جهادی تر از قبل آغاز کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۶۴


ارسال