جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶
قاچاقچیان سوخت بلای جان مسافران در جاده های سیستان و بلوچستان
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ما به فرمایش مقام معظم رهبری با کسانی که کوله بری می کنند مخالف نیستیم بلکه با کسانی که پلاک مخدوش دارند و در جاده ها با سرعت بسیار بالا جان هم وطنان را تهدید می کنند به شدت برخورد می کنیم.
به گزارش عصرهامون،  به نقل از چهاربهاران احمد علی موهبتی ظهر امروز در بازدید از مرز پیشین افزود: تمام تلاش دولت برای رفع مشکلات اقتصادی مردم است تا بتواند ناهنجاریهای اجتماعی در هر جامعه را که از مهمترین عوامل پس ماندگی و عقب ماندگی ان مناطق هستند به حداقل برساند.
 
وی تاکید کرد: مردم در صورتی که با جرم نظیر اختلاس و رشوه در هر اداره و ارگانی رو به رو و متوجه ضایع شدن حق مردم شدند موضوع را اطلاع دهند تا با مفسدان اقتصادی و اختلاس گران برخورد قاطع قانونی شود.
 
استاندار رواج قاچاق سوخت و رعایت نکردن قوانین توسط خودروهای سوخت کش در محورهای ارتباطی استان را یکی از مشکلات اساسی مردم منطقه دانست و گفت: در سال گذشته در راههای ارتباطی استان ۵۰ نفر بر اثر تصادف با خودروهای سوخت کش در آتش سوختند.
 
وی با اشاره به بارندگیهای اخیر در استان گفت: الحمدالله با این بارندگیها مشکلات آب آشامیدنی و کشاورزی مردم تا حدودی مرتغع شده است.
 
موهبتی خاطرنشان کرد: سد، بازارچه و گمرک پیشین فرصت های خوبی برای اشتغالزایی مرزنشینان می باشند و مدیران بایستی شرایط را برای کار فراهم کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۲۱۸


ارسال