پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶
فرماندار دلگان:
تهدیدات تو خالی آمریکاییها بخشی از توهم تسلط است/آنها توان رویارویی با ما را ندارند
 
تهدیدات تو خالی آمریکاییها بخشی از توهم تسلط است/آنها توان رویارویی با ما را ندارند
به گزارش عصرهامون، مجتبی شجاعی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: تهدیدات دکوری و تو خالی آمریکاییها قطعا بخشی از توهم تسلط است که ترامپ به اهداف صده اخیر آمریکاییها اینبار برای دیده شدن و باز جبران افتضاحات منطقه ای و کش آمدن ، اضافه نموده است.

فرماندار دلگان افزود: قطعا تفکر آمریکایی در منطقه بلااستفاده شده و آنها نگران‌ آینده حضور خود در منطقه و در حالی که در وفت اضافه حضور در منطقه به سر میبرند باز هم گنده گویی میکنند.

وی عنوان کرد: هرزه گوئیها و تهدیدات ترامپ از طریق تحرکات دیپلماتیک و نظامی خود در منطقه خلیج فارس ، جنگ روانی، فشار به هم‌پیمانان ایران و...، چیزی فراتر از جنگ روانی نیست.

وی ادامه داد: عناصری که امروز ما را به اقدام نظامی تهدید می‌کنند، کشور آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و این تهدیدات سابقه تقریباً دو دهه‌ای دارد.


شجاعی تصریح کرد: بعید است ، نظامیان آمریکا که با پوشک بزرگسال وارد شهرهای افغانستان یا عراق می‌شدند و تاریخ معاصر ایران و جهان نیز حادثه‌ای که در خلیج فارس رخ داد و تعدادی از تفنگداران آمریکایی دستگیر شدند،را از یاد نخواهد برد.

وی خاطرنشان کرد: مشخص شد که آنها به هیچ عنوان جسارت نبرد و رویارویی مستقیم با توان ملت ایران را ندارند و همواره در یک حالت رعب و وحشت به سر می‌برند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۲۵۴


ارسال