جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
انقلاب اسلامی نعمت بزرگی برای آحاد ملت است/با نیت خالصانه از گذرگاه های سخت عبور خواهیم کرد
 
فرمانده سپاه سلمان استان و سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ایران ، برای آحاد ملت نعمتی بزرگ و گرانقدر است لذا باید این نعمت را قدر دانست و حافظ و نگهدار آن بود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا ؛ مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زهک با حضور سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
در این مراسم سردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: مسئولیت بزرگی که امروز در انقلاب برعهده داریم مسئولیتی سنگینی است.
وی  انقلاب اسلامی را نعمتی بزرگی دانست و افزود: اگر در طول انقلاب اسلامی مجاهدت های امام راحل و تداوم این جریان الهی را بررسی کنیم همه ما و نسل های آینده باور خواهند کرد که امام کار بی نظیری در عالم انجام داده است.
سردار گشتاسبی بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران ، برای آحاد ملت نعمتی بزرگ و گرانقدر است لذا باید این نعمت را قدر دانست  و حافظ و نگهدار آن بود.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: اصل جریان انقلاب اسلامی و حرکتی که امام انجام داد در واقع حرکت مرجعیت دینی بود که به عنوان بزرگ یک ملت این انقلاب را به پیروزی رساند.
وی خاطرنشان کرد: امروزه دشمن فعالیت هایی انجام می دهد تا جوانان از راه امام فاصله بگیرند چرا که راه بنیانگذار انقلاب اسلامی در مسیر حق قرار داشت و دشمن از این موضوع وحشت دارد.
سردار گشتاسبی خاطرنشان کرد: دشمن بزرگ آمریکا در جای جای دنیا هر چه در توان داشته است برای خدشه دار کردن انقلاب به کار گرفته اما اقتدار نظام جمهوری اسلامی  به لطف، انسجام ملت، ایمان خدا و رهبری بزرگ روز به روز افزایش پیدا کرده است.
وی تصریح کرد: اگر نیت مسئولین کشور همانند امام راحل خالصانه در راه خدا باشد، از تمام گذرگاه های سخت عبور خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۲۶۷


ارسال