سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
دفاع مقدس زیباترین مجاهدت مردم و نیروهای مسلح بود
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بهترین و زیباترین مجاهدت‌ های مردم و نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس شکل گرفت.
به گزارش عصرهامون به نقل از اوشیدا؛ به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح منطقه سیستان در محل تیپ حضرت علی اکبر (ع) استان امروز با حضور مسئولان برگزار شد.
در این مراسم سردار امان‌الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت : انقلاب اسلامی ما یک انقلاب نوپا بود و خود را آماده یک انقلاب بر پایه قرآن و دین به رهبری یک مرجع و روحانی بزرگ در جهان اسلام می کرد.
وی افزود:  دشمنان از همان ابتدا تلاش کردند تا این انقلاب را که یک مرجع دینی رهبری آن را به دست گرفته، در حوزه داخل و  خارج به شکست بکشانند اما خدای متعال به جهت اخلاص امام و اخلاص مردم، این ملت را آماده یک جهاد بزرگ در برابر آنها کرد.
سردار گشتاسبی تصریح کرد: بهترین و زیباترین مجاهدت‌ های این مردم و نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس شکل گرفت به طوری که قبل از عملیات بیت‌المقدس دشمنان و دولت بعث فکر می‌کردند خرمشهر را از کشور جدا کردند ولی به رهبری و فرماندهی امام خمینی(ره) و همچنین غیرت و اخلاص رزمندگان، خرمشهر را باز پس گرفته و آن را به آغوش وطن باز گرداندند .
 
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: بعد از عملیات آزادسازی خرمشهر دشمنان دانستند که گرچه این انقلاب یک انقلاب نوپایی است، ولی اخلاص ملت، توکل به خدا و اجرای فرامین فرماندهی کل قوا بالاترین رمز موفقیت ما در جنگ تحمیلی بود.
وی خاطرنشان کرد: عزت و سربلندی امروز کشور به واسطه هشت سال مجاهدت رزمندگان و ملت ما بود که این انقلاب را به همه ملت ها معرفی کرد.
وی ادامه داد:  در این عملیات بود که فرهنگ و فرماندهی امام خمینی(ره) برای همه ملل عالم و کشور هویدا شد و مشخص شد که در راس یک نظام الهی و قرآنی یک عالم و مرجع دینی فرماندهی کل قوای یک کشور را در دست بگیرد .
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۲۶۹


ارسال