يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳
توقیف ۶۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت پلاک مخدوش در ایرانشهر
 
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از توقیف ۶۵ دستگاه خودرو و موتور سیکلت پلاک مخدوش در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد.
به گزارش عصرهامون ؛ سرهنگ محمود سعادتی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان داشت: با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از مشکلات و آسیب‌های تردد خودرو‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش که موجب سوء استفاده برخی مجرمان و متخلفان می‌شود طرح برخورد با خودرو‌های پلاک مخدوش در اردیبهشت ماه در سطح شهرستان ایرانشهر تشدید شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر بیان داشت: در این طرح در اریبهشت ماه سال جاری ۵۵ خودرو و ۱۰ دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش و فاقد پلاک توسط مأموران این فرماندهی توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی خاطر نشان کرد: با اشاره به استمرار این طرح از شهروندان خواست با رعایت کامل مقررات راهنمائی و رانندگی و خودداری از هرگونه حرکت‌های مخاطره آمیز پرهیز و زمینه آرامش و آسایش خود و دیگر شهروندان را فراهم سازند.

گفتنی است: برابر ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی هرکس در ارقام و مشخصات پلاک وسیله نقلیه موتوری زمینی، آبی یا کشاورزی تغییری ایجاد کند یا پلاک وسیله نقلیه دیگری را به آن الصاق نماید به حبس از ۶ ماه تا یک سال محکوم خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۲۷۳


ارسال