جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۰
تداوم بازرسی های صمت در ماه مبارک رمضان؛
تشکیل 15 فقره پرونده تخلف صنفی در ایرانشهر و چابهار
 
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تشکیل 15 فقره پرونده تخلف جدید ظرف یک روز در دو شهرستان ایرانشهر و چابهار خبر داد.
محمد قاسمی در گفتگو با عصرهامون، گفت: در ادامه اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و طی بازدید بازرسان اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان ایرانشهر از مراکز فروش مرغ زنده، فروشگاه های توزیع گوشت گوساله منجمد و خیاطی های مردانه منجر به تشکیل 7 فقره پرونده تخلف شد که پس از انجام مراحل جهت رسیدگی به مراجع قانونی ارسال شد. 
وی ادامه داد: عمده تخلفات این صنوف گران فروشی، عدم درج قیمت و عرضه خارج از شبکه بوده است.

وی همچنین از شناسایی 8 واحد صنفی متخلف در شهرستان چابهار در روز گذشته خبر داد و تصریح کرد: در این بازرسی ها یک واحد عمده فروش مواد غذایی به دلیل گرانفروشی، 4 واحد سوپر مارکت به دلیل فروش کالای تاریخ مصرف گذشته و عدم درج قیمت، یک واحد قنادی به دلیل گران فروشی، یک واحد میوه فروشی به دلیل عدم درج قیمت و یک واحد خودروی سنگین بین شهری به دلیل عرضه خارج از شبکه نفت گاز متخلف شناخته شدند. 

قاسمی در پایان، اعلام خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند گزارشات خود در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گران فروشی، کم فروشی و تقلب، احتکار، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی با شماره 124 ستادخبری و یا با حضور در محل ادارات این سازمان در سراسر استان به صورت حضوری و کتبی ارائه کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۲۷۷


ارسال