يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:
خون شهدا انقلاب اسلامی را بیمه کرده است
 
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در یادواره شهدای روستای حاج غلامعلی شهرستان نیمروز گفت: شهدا جزئی از بهترین ها و موفق ترین انسان ها بودند چرا که برای حفظ آرامش و امنیت دیگر هموطنان خود به دفاع از کشور پرداختند.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ پانزدهمین یادواره شهدای روستای حاج غلامعلی با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در شهرستان نیمروز برگزار شد.
در این مراسم سردار  امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: در طول تاریخ از صدر اسلام تا کنون عده ای گلچین شدند تا جانشان را برای حفظ امنیت مردم فدا کنند.
وی افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز کسانی برای حفظ امنیت و خدمت به مردم در دفاع مقدس حضور یافتند و جانشان را فدا کردند.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: با آغاز جنگ تحمیلی جمعیت کشور 35 میلیون نفر عنوان شده است که از این بین بیش از یک میلیون نفر جنگ را اداره کردند و برای آرمان های انقلاب و امام راحل تا پای جان جنگیدند.
وی خون شهدا را بیمه انقلاب اسلامی دانست و افزود: شهدا جزئی از بهترین ها و موفق ترین انسان ها بودند چرا که برای حفظ آرامش و امنیت دیگر هموطنان خود به دفاع از کشور پرداختند.
سردار گشتاسبی با بیان اینکه خون شهدا خط قرمز ما است گفت: ذکر نام شهداء و تجلیل از خانواده شهدا باید دائما تکرار شود چرا که استکبار جهانی به واسطه مجاهدت های این افراد است که نمی تواند خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد کند.
وی بیان کرد: برای تداوم  انقلاب الهی که وصل به انقلاب امام زمان خواهد شد فرهنگ و مجاهدت شهدا باید به نسل های آینده منتقل شود .
 سرهنگ محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز نیز در این مراسم بیان داشت: تجربه دفاع مقدس ثابت کرد که آمریکا نمی تواند در جنگ نظامی موفق شود و لذا به همین دلیل است که جنگ اقتصادی را پیش کشیدند.
وی افزود: رهبر حکیم انقلاب اسلامی چندین سال است تاکید می کنند که ما در جنگ اقتصادی قرار داریم، اما آمریکا امروز با تحریم های بیشتر و فشار بر اقتصاد مردم آن را علنی می کند.
محبی ادامه داد: با وجود اینکه  تمام صحنه های جنگ را در طول 40 سال انقلاب اسلامی تجربه کرده ایم ، دشمن هیچ دستاوردی به دست نیاورد چرا که ملت ایران راه خود را شناخته است .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز خاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب آمادگی کامل را داریم که در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بسیج با تمام توان پیشگام باشیم.
وی بیان داشت: فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب اسلامی را بیمه کرده است، جنگ اقتصادی ، سیاسی و .. همچنان ادامه دارد چرا که جبهه حق و باطل امروز ایجاد شده و راه شهدا همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۲۸۰


ارسال