جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ,22 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۱
توزیع ۵۰ بسته سبد کالا بین مدد جویان کمیته امداد کنارک
 
فرمانده منطقه سوم نبوت نداجا گفت: به مناسب شهادت امیرالمومنین مولا علی (ع)و گرامیداشت لیالی قدر ۵۰ سبد کالا و غذایی وبه ارزش ۲۵ میلیون ریال در میان مددجویان کمیته امداد شهرستان کنارک توزیع شد.
به گزارش عصرهامون دریا دار دوم تاج الدینی منطقه سوم نبوت نداجای کنارک در گفت و گو چهاربهاران  افزود: صبح امروز این بسته های حمایتی به عنوان بسته غذایی ماه مبارک رمضان در میان مددجویان کمیته امداد این شهرستان توزیع شد و مطمئنا این کمک رسانی ها در ماه پرفضیلت رمضان پربرکت خواهد بود.
 
وی با اشاره به اجرای چنین اقداماتی تاکید کرد: کمک به نیازمندان از توصیه های الهی و اسلامی ما در این ماه می باشد با توجه به محرومیت هایی که در بخش هایی از این استان قرار دارد شایسته است ارگان های مختلف دارای ظرفیت خدمات رسانی ورود کنند.
 
فرمانده منطقه سوم نداجا ادامه داد: خدمات رسانی به محرومین به فرموده قرآن حتی به اندک و به اندازه توان هر شخصی از دیدگاه الهی دور نبوده و باعث برکت در زندگی می شود.
 
تاج الدینی خاطرنشان کرد: این کمک رسانی مطمئنا در آینده ادامه دار بوده و با ظرفیت بیشتر کمک رسانی به محرومین و حاشیه نشینان کنارک در جهت خدمات رسانی یه مددجویان انجام می شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۳۰۲


ارسال